Tag: Për’puthen

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Donald Veshaj kërkon që Bora të prezantojë emisionin “Më lër të flas”

  Emisioni më i ri në Top Channel, “Më lër të flas” i dy vëllezërve Donald & Romeo Veshaj natën e parë qenka me plot të ftuar surprizë, Lori Hoxha, Mozzik & Ledion Liço.   Në një pyetje Donald i drejtuar Ledion Liço-s se cila është m...

  Xhaferi trazon ujërat, shfaqet përkrah Alvisës dhe Lauretës

  Xhafer Thaqi, konkurent i “Për’puthen” tashmë është një ndër emrat të cilin publiku e ka suportuar shumë dhe e duan. <img class="alignnone size-full wp-image-3835" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/04/C501C5B6-4804-4986-93BC-9F18F7F407C8....

  Plas sherri mes konkurentëve në “Për’puthen”. Ti i fute duart Toles

  Në puntatën e sotme të “Përputhen” u transmetua takimi...
  spot_img

  Popular

  Shpërthime të fuqishme tronditën Beogradin

  Dhjetë shpërthime të mbytura tronditën sot gjithë Beogradin e...

  E trishe, aktorja e njohur vdes në moshën 47 vjeçare

  Nicki Aycox ka ndërruar jetë në moshën 47 vjeçare...

  U vra nga ish-burri i partneres, daja i 23-vjeçarit: Gabimi i tij ishte që dashuroi, ishte marredhenie…

    Mynevere Karabollaj dhe Flonino Merkuri, 23 vjeç u vranë...

  Auto Draft