Art Studio Magic, dora që bën magji

  Të ngjashme

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Shpërndaje

  Art Studio Magic, duke e lexuar që nga titulli, dora që bën magji është e vërtetë. Skuadra e tyre është vërtetë për tu vlerësuar dhe admiruar në punën që bëjnë, pasi artin e kthejnë në një magji. Më poshtë do ju tregojmë disa krijime unike që vetëm dora e saj mund të bëj.

  Ora handmade krijuar me resin dhe kristale me diameter 50cm mund realizohen ne ngjyra ,permasa dhe dizenjo te tjera

  Ora handmade krijuar me resin dhe kristale me diametër 50cm mund realizohen në ngjyra ,përmasa dhe dizenjo të tjera.

  Pikturë me resin gurë dekorativ dhe kristale , inspiruar nga brendësia e kristalit Agata. Mund të porositet në ngjyra dhe përmasa në harmoni me interiorin.

  Tabaka klasike me resin dhe doreza me gurë swarovski.

  Pasqyra me kristale e gjitha punim dore.

  Sy dekorativ me ngjyra dhe përmasa sipas dëshirës, është vërtetë një mrekulli.

  Kush fshihet pas asaj që krijoi gjithçka, skicoi nga skica deri tek paketimi i këtyre punimeve?

   

  Ajo quhet Ina Kadëna. Ka mbaruar universitetin e Arteve, është diplomuar në “Art dekor”. Kanë një studio shumë të vogël, ku brenda studios së Inës ndodh vërtetë magjia, bëhen punime të jashtëzakonshme që të gjithë do bien në dashuri sapo ti shohin. Puna e saj ka filluar që në karantinë, në një kohë izolimi ku vetëm mendimet ishin të lira dhe pakufizime, ndodhi magjia dhe mbështetjen më të madhe ka bashkëshortin e saj që merret me menaxhimin e faqes, klientët etj.

  Për të gjithë ata që dëshirojnë ti shtojnë pakëz magji dekorit të interiorit të tyre, dini ku ta gjeni ka vetëm një emër @art.studio.magic

  spot_img