Horoskopi ditor, e Enjte 16 Shkurt 2023

  Të ngjashme

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Shpërndaje

  Dashi

  Nëse kohet e fundit keni pasur probleme te forta me partnerin tuaj, sot me shume gjase do arrini te flini me hapur me te dhe do i zgjidhni ato një nga një. Beqaret do bëjnë edhe sakrifica vetëm qe ta ndryshojnë sa me pare statusin e tyre. Gjithçka do ju ece për mrekulli. Buxheti nuk ka për te qene ne gjendjen qe ju keni menduar, kështu qe shtyjini edhe për pak dite investimet qe keni menduar.

  Demi

  Do dini si te silleni ne çdo moment gjate kësaj dite dhe do e mbani shume pranë atë qe keni ne krah. Ne disa momente marrëdhënia mes jush do jete flakëruese. Beqaret nga ana tjetër nuk do kenë asgjë me shume sesa disa flirte kalimtare. Për dashuritë e mëdha do duhet te presin ende disa kohe. Ne planin financiar nuk do tregoheni aspak te kujdesshëm kështu qe gjendja ka rrezik te ketë probleme.

  Shigjetari

  Sot do ndodhe diçka e veçante për ju te dashuruarit dhe do përjetoni shpesh emocione te veçanta. Partneri do tregohen me i përkujdesur se kurrë dhe do ju mahnite. Beqaret gjithashtu do kenë një takim fantastik dhe nuk do mendohen dy here për te hedhur hapa. Shpenzimet kufizojini ne maksimum nëse nuk doni te keni tronditje te forta shume shpejt.

  Bricjapi

  Edhe kur t’iu dalin probleme ne jetën tuaj ne çift sot, do dini si t’i menaxhoni. Vërtet mund te thoni fjale te pamenduara, por shpejt do i kuptoni gabimet dhe do dini si te kërkoni falje. Beqaret do vazhdojnë te ëndërrojnë ne jetën sentimentale pasi për ta ende nuk ka ardhur koha për ndryshime. Ne planin financiar, nëse nuk tregoheni te arsyeshëm keni për te pasur tronditje.

  Ujori

  Për shkak te ambientit yjor, jeta juaj ne çift nuk do jete ashtu si ju do kishit dëshiruar. Qetësia qe mbizotëronte me pare do prishet dhe zënkat do jene te shpeshta. Beqaret do jene më me fat te dashuri dhe gjerat do ju ecin ashtu si ata kane dashur gjithmonë. Buxheti do mbetet delikat sepse as sot ka rrezik te mos merrni masat e duhura. Ndihmën e te afërmve nuk duhet te neglizhoni për asnjë arsye.

  Peshqit

  Për te dashuruarit kjo do jete një dite e mbushur me surpriza dhe emocione te njëpasnjëshme. Asgjë nuk do shkoje keq për ta, përkundrazi do sqarohen edhe disa hatërmbetje te vjetra. Beqaret nuk do kënaqen me takimet qe do realizojnë dhe nuk do jene ende gati te hedhin hapa. Buxhetin do dini mire sesi ta menaxhoni ne çdo moment dhe nuk do keni asnjë lloj tronditjeje ne këtë plan.

  spot_img