“Armiku” i Luiz Ejllit kalon në vendin e parë për ndjekësat duke e lënë atë shumë mbrapa.

  Të ngjashme

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Shpërndaje

  Luiz Ejlli fituesi i “Big Brother VIP 2”, si edhe një nga protagonistët e filmit të parë që Top Channel po xhiron titulluar “Në kuadër të dashurisë” është personazhi më i kërkuar dhe shumë i dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm.

  Mirëpo, këto kohë diçka ka ndodhur. Në një renditje për ndjekësat në instagram mesa duket Luizi është në vendin e fundit pasi këtë javë nga humbur 5 mijë ndjekësa. Por kush e ka zënë vendin e parë?

  Eh, kush tjetër “Armiku” i tij, Ronaldo Sharka është në vendin e parë duke lënë pas kështu shumë banorë të tjerë të “BBVIP2”.

  Ai këtë javë ka fituar 5 mijë ndjekësa duke shkuar në total 148 K.

  Ronaldon tashmë e shohim edhe çdo të dielë në orën 21:00 në programin më të ndjekur “Kepi i Vipave”, edhe është personazhi më funny dhe i komentuar.

  spot_img