Tag: Për’puthen

  Plas sherri mes vajzave në “Për’puthen”. Mikela dhe Ritvana zihen për Argjendin

  Dy vajzat e “Për’puthen” Mikela dhe Ritvana ditën e...

  Sezoni i ri “Për’puthen” startoi. Një nga djemtë bën deklaratë të fortë

  Ditën e sotme ka startuar Reality Show “Për’puthen” ku...

  Ish-konkurentja e “Për’puthen 1” në qendër të vëmendjes

  Ish-konkurentja e “Për’puthen 1” Antoneta Koçi vazhdon të jetë...
  spot_img

  Popular

  Shpërthime të fuqishme tronditën Beogradin

  Dhjetë shpërthime të mbytura tronditën sot gjithë Beogradin e...

  E trishe, aktorja e njohur vdes në moshën 47 vjeçare

  Nicki Aycox ka ndërruar jetë në moshën 47 vjeçare...

  U vra nga ish-burri i partneres, daja i 23-vjeçarit: Gabimi i tij ishte që dashuroi, ishte marredhenie…

    Mynevere Karabollaj dhe Flonino Merkuri, 23 vjeç u vranë...

  Auto Draft