Ekskluzive: Mësohet data kur fillon “DWTS”

  Të ngjashme

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Shpërndaje

  Sezoni i ri televizi do të sjellë “Dancing with the Stars” në ekranin e Top Channel, me punën për kompeticionin e kërcimit që ka nisur prej pak kohësh dhe ditë pas dite zbulohen edhe detaje të reja për të.

  Pjesëmarrja e Bora Zemanit si moderatore ka shtuar edhe më shumë interes, duke ditur se përballë do të jetë edhe Donald Veshaj.

  Por kur do të fillojë “Dancing with the stars” në ekranin e Top Channel?

  Mësohet se spektakli do të startojë në datën 7 tetor, ku yjet tanë do të na tregojnë se si janë me kërcimin.

  Pjesëmarrë deri tani të konfirmuar janë:

  1. Solisti i grupit “Asgjë sikur dielli” Alban Nimani.

  Sara Hoxha

  Moderatori Isli Islami

  Provokuesja Megi Pojani

  Këngëtari Ardit Çuni

  Deborah Keçi

  Salsano Rrapi

  Irini Qirjako

  Arbër Çepani

  Julka Gramo

  Elhaida Dani

  spot_img