Ngjarja e rëndë që tronditi gjithë vendin. 5 pedofila dhunuan një të mitur

  Të ngjashme

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Shpërndaje

  Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kosovën. Një 11-vjeçare është përdhunuar e dhunuar nga 5 persona në Kosovë më datë 27 gusht. E mitura ka bërë denoncimin sot në autoritetet policore në Kosovë. Dy nga pesë personat e akuzuar për përdhunimin e të miturës është identifikuar dhe arrestuar.

  Njëri nga pesë të dyshuarit për dhunimin dhe përdhunimin e vajzës 11-vjeçe në Prishtinë, Ekrem Rexhepi (26-vjeç), figuron personazh i njohur për vepra penale të ngjashme për policinë e Kosovës, thuhet në dosjen e Prokurorisë Themelore të Prishtinës.

  Katër nga të dyshuarit janë arrestuar, në mesin e të arrestuarve është Ekrem Rexhepi dhe vëllai i tij i mitur, të dyve dje u është caktuar masa e paraburgimit në kohëzgjatje prej një muaji, veç e veç.

  Të hënën në mbrëmje u konfirmua arrestimi i dy personave tjerë të dyshuar për dhunimin e vajzës, ndërsa policia më vonë njoftoi për identifikimin e personit të pestë të dyshuar, i cili sipas policisë është kërkuar në shtëpi por nuk është gjetur.

  spot_img