Donald Veshaj kërkon që Bora të prezantojë emisionin “Më lër të flas”

  Të ngjashme

  Yll Limani gati për albumin e tij të dytë në 12 Dhjetor

  Kur bëhet fjalë për këngë dashurie dhe melankolike vetëm një emër na vjen në mendje, YLL LIMANI. ...

  Pornostarja ALBY dëgjon këngën “MAYBACH” të Lirit

  Liri Tahiri, këngëtari i ri që po pushton rrjetin...

  Fero i kërkon falje publike Arbenitës

  Arbenita Ismajli dhe Fero janë rikthyer sërish në kryefjalën...

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Shpërndaje

  Emisioni më i ri në Top Channel, “Më lër të flas” i dy vëllezërve Donald & Romeo Veshaj natën e parë qenka me plot të ftuar surprizë, Lori Hoxha, Mozzik & Ledion Liço.

   

  Në një pyetje Donald i drejtuar Ledion Liço-s se cila është moderatorja më e mirë në Top Channel, Ledioni u shpreh se aktualisht është Bora Zemani.

   

  Nga publiku u dëgjuan shumë brohoritje dhe duartrokitje pasi u përmend emri i Borës dhe Donaldi tha mesa duket këtu qenka gjithë publiku i “Për’puthen”.

  Donaldi kërkoi që Bora Zemani të rikthehet në moderim me binjakët sërish dhe të bashkohet me ta në emisionin “Më lër të flas”

  Ku ka zë nuk është pa gjë është një shprehje!

  spot_img