Donald Veshaj kërkon që Bora të prezantojë emisionin “Më lër të flas”

  Të ngjashme

  Shpërndaje

  Emisioni më i ri në Top Channel, “Më lër të flas” i dy vëllezërve Donald & Romeo Veshaj natën e parë qenka me plot të ftuar surprizë, Lori Hoxha, Mozzik & Ledion Liço.

   

  Në një pyetje Donald i drejtuar Ledion Liço-s se cila është moderatorja më e mirë në Top Channel, Ledioni u shpreh se aktualisht është Bora Zemani.

   

  Nga publiku u dëgjuan shumë brohoritje dhe duartrokitje pasi u përmend emri i Borës dhe Donaldi tha mesa duket këtu qenka gjithë publiku i “Për’puthen”.

  Donaldi kërkoi që Bora Zemani të rikthehet në moderim me binjakët sërish dhe të bashkohet me ta në emisionin “Më lër të flas”

  Ku ka zë nuk është pa gjë është një shprehje!

  spot_img