Zbulohet një tjetër varr masiv në Mariupol

  Të ngjashme

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Shpërndaje

   

  Një varr i tretë masiv është gjetur pranë Mariupoli të Ukrainës, tha kryetari i bashkisë.

  Përveç varreve masive të zbuluara në fshatrat Mangush dhe Vynohradne, tani është zbuluar edhe një një varr tjetër ka bërë me dije Vadym Boichenko.

  Mediat e huaja bëjnë me dije se imazhet e reja satelitore kanë treguar një varr masiv në fshatin Staryi Krym.

  “Gjatësia e varrit masiv më shumë se 200 metra,” tha ai.

  Boichenko akuzoi forcat ruse se kanë përfshirë vendasit për të hapur varrin, në këmbim të ushqimit.

  “Vendasit na thanë se ju duhet të punoni me orë të tëra për të pasur ushqim dhe ujë. Tani nuk ka ndihma të mjaftueshme humanitare në Mariupol, kështu që njerëzit janë të detyruar ta bëjnë atë,” tha ai .

  spot_img