Xhaferi trazon ujërat, shfaqet përkrah Alvisës dhe Lauretës

  Të ngjashme

  Sportisti Niko Janushi pjesë e një kampionati të rëndësishëm. Ja ku do konkurojë ai

  Niko Janushi, njihet më së shumti si Kampion Bodybuilding në kategorinë Men’s Physique Junior. Ai është bërë i njohur nga eksperienca dhe përkushtimi në këtë fushë. Sportisti shqiptar i fitnesit ka konkuruar që në moshën 18 vjeçare në kampionate komb...

  Njihuni me kampionin kombëtar të bodybuillding

  Niko Janushi , sportist profesionist në fushën e Fitness-it i shpallur 4x kampion kombëtar në bodybuillding. Ai gjithashtu është trajner personal. <img class="alignnone size-full wp-image-4562" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3...

  BURGER IJA, është buka e Ijes së Bes Kallakut

  Aktori i njohur & i dashur për publikun shqiptar...

  Hotel Sara & Spa më i pëlqyeri në qendër të Prishtinës

  Hotel SARA është një nga hotelet që ndodhet shumë...

  Shpërndaje

  Xhafer Thaqi, konkurent i “Për’puthen” tashmë është një ndër emrat të cilin publiku e ka suportuar shumë dhe e duan.

  Ai ka bërë një ndryshim në pamjen e tij, duke u kthyer në bjond dhe shumë po e krahasojnë me këngëtarin latin MALUMA BABY.

  Në një festë private të organizuar nga Ana Gjini, ish-konkurente e “Për’puthen” e cila doli çift me Brunon, kishte të ftuar disa nga emrat më në zë të këtij programi. Të ftuar në këtë party ishin, sigurisht që Bruno nuk mund të mungonte, Mevlani, Filloreta, Rrushja, Laureta, Alesja, Alvisa, Bledi, Samueli, Astriti & Xhaferi.

  Por ajo që na bëri më shumë përshtypje ishte Xhaferi që mund të themi ishte pak i lëvizshëm sepse u kap në disa momente në mes të dy vajzave bukuroshe. Bëhet fjalë për Alvisën & Lauretën.

  Xhaferi mesa duket është në një dilemë të vështirë se cilën prej dy bukurosheve të zgjedhi, midis Alvisës & Lauretës.

  Një dorë në bakllava & një dorë në kadaif Xhaferi.

   

  spot_img