Nard Ndoka ‘godet’ sërish: Basha e ka marrë rrugën e m**tit

  Të ngjashme

  Ja kush janë politikanët e ftuar sonte në dasmën e Arminës & Shkëlzenit

  Armina & Shkëlzeni sonte kanë kurorëzuar dashurinë e tyre pas kaq shumë kohësh. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE3966.jpeg" alt="" width="1125" height=...

  Pamje nga dasma e Armina Mevlanit & Shkëlzen Berisha

  Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. <img class="alignnone size-full wp-image-4129" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/D784F565-9D31-4798-BAD8-E41C49DE39...

  Kejvina Kthella në një lidhje. Zbulohet i dashuri saj

  Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe shumë e dashur për ne. Ajo diskutohet shpesh për daljet e saj. <img class="alignnone size-full wp-image-4121" src="https://fame.al/wp-content/uploads/2022/09/1DA3D362-F71A-403D-9BBC-86D0B4BE01AC.jpeg" ...

  Ritvana Fetahu e dashuruar! Zbulohet personi që i ka vjedhur zemrën

  Me siguri “Për’puthen” ka qenë një ndër programet më...

  Shpërndaje

   

  Nard Ndoka është treguar i ashpër mbrëmjen e djeshme, teksa ka qenë i ftuar në një studio televizive për të folur rreth situatës në PD. I ashpër me kryedemokratin, Ndoka nuk e ka fshehur irritimin në fjalën e tij.

  “Basha është me pikë minimale në Shkodër, baza e partisë e ka braktisur. Edhe ata që janë me Bashën, iu vjen turp të thonë se janë me atë. Ky proces erdhi në kohën e duhur, që të ndahet shapi nga sheqeri, mes Bashës dhe PD-së.

  Ky nuk është halli i Berishës, por është problem për të zgjidhur situatën e rrënuar në PD-në aktuale. Grupi i Rithemelimit është PD e vërtetë. Basha s’mund të jetë kurrë lider. Basha do ta vazhdojë rrugën e m*tit që ka marrë. Nuk duhet t’i shkojmë nga mbrapa, sot ka ballafaqim dhe është shumë e rëndësihme që ka ballafaqim”, u shpreh Ndoka i ftuar tek Syri tv.

  spot_img