Oriola Marashi “ndez” rrjetet sociale me postimet e fundit

  Të ngjashme

  Nëse vjen ai këtu brenda është problem, mua më nxjerr jashtë loje

  Disa ditë më parë, konkretisht ditëlindjen e Kiara Titos, të gjithë menduam se Butrint Imeri do të futej në shtëpinë e “Big Brother Vip” për të surprizuar moderatoren. Mirëpo nuk ndodhi ashtu dhe ishte Luiz Ejlli ai që ...

  Dafina Zeqiri ekspozon fizikun joshëse nga pushimet në Tajlandë

  Dafina Zeqiri përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm dhe...

  “Putini mund të shpallë një valë të re mobilizimi që sot”

  Vladimir Putin mund të shpallë një mobilizim të dytë...

  Pse doli “Lugati” nga shtëpia e Big Brother VIP?

  Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i...

  Shpërndaje

  Modelja jonë e bukur Oriola Marashi, e cila tashmë është pjesë e markës më të njohur “Guess” po bën namin në rrjetet sociale.

  Ajo së fundmi ka postuar në profilin e saj Instagram disa foto ku duket topless. Me këto postime modelja jonë bukuroshe po i çmend të gjithë.

  spot_img